Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

5 maji

Gati 3 pallatet e para tek “5 Maji” Veliaj: Kush e përdor ‘5 Majin’ për “karrige e brava”, le të mendojë për bravat e...

Viti i Ri do t’i gjejë familjet që humbën shtëpitë nga tërmeti i 26 Nëntorit 2019 në kryeqytet me shtëpi të reja. Tre pallatet...

Veliaj nga “5 Maji”: “Për Vit të Ri 100 familjet e para futen në shtëpitë e reja; ‘5 Maji’ do të jetë lagjja më...

Viti i Ri 2022 do t’i gjejë 100 familjet e para në apartamentet e reja të lagjes “5 Maji”, e cila po rindërtohet për...

5 Maji/ Kryebashkiaku Veliaj mesazh Rrushajt dhe Gjekmarkajt: Bregu i Lumit i hëngri disa karriera politikanësh, mos paçi fatin e tyre!

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj u ka dhënë një mesazh dy deputetëve të PD-së, Alfred Rrushaj dhe Agron Gjekmarkaj, të cilët sipas tij prej...

Banorët e “5 Majit” nënshkruajnë kontratat me Bashkinë e Tiranës, VKM-ja siguron kompensim të plotë për ata që preken nga ndërtimi i lagjes së...

Në lagjen “5 Maji” në Tiranë po punohet me shpejtësi për ndërtimin e pallateve të reja, ku do të strehohen familjet, shtëpitë e të...

Veliaj, Rama dhe Ahmetaj në kantierin e rindërtimit te “5 Maji”, në Tiranë: Në fund të vitit pret 300 familjet e para

Lagjja e re “5 Maji” në Tiranë, ose siç njihet ndryshe në projektin që mban firmën e arkitektit të njohur Stefano Boeri, “Tirana Riverside”,...

“Çunat e 5 Majit” bëjnë “vetgjyqësi”, rrahin algjerianin që terrorizonte vajzat në Tiranë

Prej disa ditësh një emigrant algjerian ishte kthyer në shqetësim për qytetarët në Tiranë. Hamza Marina ngacmonte vajzat në Tiranë, shfaqej me armë zjarri apo...

VIDEO SKANDALOZE te “5 Maji”, çifti bën s*ks në ballkon, banorët shqetësohen nga zhurma

Një video skandaloze është publikuar dhe po bën xhiron e rrjeteve sociale, më shumë si një denocnim dhe shqetësim se sa diçka argëtuese. Mesa...

U vra nga miku i tij, me lule dhe qirinj të ndezur, shokët shkojnë në vendin ku humbi jetën Mehmet Qema: Do jesh gjithmonë...

Pak ditë më parë vendi u trondit nga lajmi, ku Mehmet Qema u qëllua me armë për vdekje nga miku i tij, Marjus Dema. Ngjarja...

Policia kontrolle në lagjen ku u vra Mehmet Qema në Tiranë, gjenden pajisje kompjuterike në një banesë dhe grirëse kanabisi, arrestohen dy të rinj

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona në lagjen “5 Maji”. Bëhet me dije se janë arrestuar Kristjan Peçi 22-vjeç dhe Evis Zeneli 34-vjeç, pasi...

Qëlloi për vdekje shokun te “5 Maji”, togat e zeza të Tiranës lënë në burg Marius Demën, shkojnë “në shtëpi” 4 miqtë e tjerë...

Gjykata e Tiranës jep masën e sigurisë “Arrest me burg” për Marius Demën, 28 vjeçarin që qëlloi me plumb shokun e tij Mehmet Qema,...

Lajmet e fundit