Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

5 ditet e ardhshme

IGJEUM jep njoftim për Shqipërinë pas përmbytjeve shkatërrimtare në Europë: 5 ditët e ardhshme do të jenë me reshje dhe shkarkesa elektrike

Instituti i Gjeoshkencave Energjisë Ujit dhe Mjedisit njofton se gjatë 5 ditëve të ardhshme në Shqipëri parashikohet një mot me reshje dhe rrufe në...

Lajmet e fundit