Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

5 dite

Kthjellime dhe vranësira, moti vijon i paqëndryeshëm, mësoni si do të jetë moti këtë javë

Për javën që presim përpara vendi ynë futet në stinën e verës por duket se moti ende vijon të jetë relativisht i paqëndrueshëm. Për ditën...

Temperatura të larta, por dhe reshje shiu, mësoni si do të jetë moti për 5 ditët në vijim

Java do të nisë me qarkullimin e masave ajrore të qendrueshme që sjellin temperatura të vërteta vere. Karakteristike këtë javë do të jenë kalimet e...

Lajmet e fundit