Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

48 vjeçari

“Do të vras”, dhunonte dhe kërcënonte gruan në sy të fëmijëve, arrestohet 48-vjeçari në Lezhë (Emri)

Policia e Lezhës ka parandaluar një ngjarje të mundshme kriminale, ku burri po kërcënonte gruan. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi Besnik...

I dha fund jetës duke u vetëvrarë me armë, 48-vjeçari kishte për të larë kredi, së fundmi vuante nga depresioni

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që është shënuar herët në mëngjes në Suk 1 të Roskovecit, ku një 48-vjeçar i...

Lajmet e fundit