Tirana
fog
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
100 %
0.5kmh
58 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

47 vjec

Dhunoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet 47-vjeçari në Korçë

Një 47-vjeçar është arrestuar këtë të diel në Korçë, pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të...

“Çmendet” 47-vjeçari në Selenicë, kërcënon me thikë dy vajza

Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Selenicës pai ka kërcqnuar dy vajza. Bëhet me dije se ështëarrestuar shtetasi D. M., 47 vjeç,...

DEL FOTO/ Këta janë dy vëllezërit që morën peng dhe dhunuan 47-vjeçarin në Tiranë

Personat në foto, janë dy vëllezërit që morën peng dhe dhunuan një 47-vjeçar që u kishte para borxh. Dy vëllezërit Alban Bejo 35 vjeç dhe...

U kishte para borxh, dy vëllezërit marrin peng dhe dhunojnë 47-vjeçarin në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku një person është marrë peng dhe dhunuar, për t’u dhënë borxhin që u kishte autorëve. Bëhet...

EMRI/ Shpërndante heroinë, arrestohet 47-vjeçari në Berat

Një 47-vjeçar në Berat ka rënë në prangat e policisë për shitje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë Zamir Zerellari,...

Babai i katër fëmijëve, 47-vjeçari shqiptar i jep fund jetës në Greqi

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi, ku një shqiptar i ka dhënë fund jetës. Bëhet me dije se një 47-vjeçar, babai i katër...

Zhduket 47-vjeçarja në Durrës, burri bën kallëzimin në polici

Një grua është zhdukur në Durrës, pas lënë asnjë gjurmë. Bëhet me dije ka kallëzuar në polici shtetasi B. B., se është larguar nga banesa...

Tentoi të kultivonte bimë narkotike, arrestohet 47-vjeçari në Mirditë

 Një 47-vjeçar është arrestuar nga policia pasi  është konstatuar në tentativë për të kultivuar bimë narkotike. Sipas njoftimit të bluve, në vendin e quaitur “Vau...

U shpall në kërkim pas operacionit anti-drogë në Nikël, bie në pranga 47-vjeçari në Kakavijë (EMRI)

Një 47-vjeçar i shpallur në kërkim ka rënë në prangat e policisë së Kakavijës, pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se...

DEL FOTO: Kjo është 47- vjeçarja që humbi jetën në Elbasan, nëna e tre fëmijëve, ra nga autobusi pas manovrave të frikshme

Personi në foto është Mimoza Kasa, e cila humbi jetën tragjikisht ditën e djeshme në Elbasan, pas një aksidenti. Kasa, 47-vjeçe, nënë e tre fëmijëve...

Lajmet e fundit