Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

44 vjec

Iu gjetën në makinë 44 mijë paund dhe 3000 euro, procedohet 44-vjeçari në Fier

Një 40-vjeçar është proceduar penalisht, pasi është kapur me mirë paund dhe eur o në makinë. Bëhet me dije se në Poçem", u ndalua nga...

Vrasja e 44-vjeçarit në Pukë, shpallet në kërkim autori (Emri)

Martin Gjini është shpallur në kërkim nga policia pasi akuzohet si autor i vrasjes së 44-vjeçarit Pjetër Kola nga Lezha. Ngjarja u shënua mbrëmjen e...

E rëndë në Berat, plagoset me thikë një 44-vjeçar pas një konflikti

Një 44-vjeçar është plagosur me thikë mbrëmjen e djeshme në Berat. Bëhet me dije se ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin...

E rëndë në Malësinë e Madhe, gjendet i pajetë një 44-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Kastrat, Malësi e Madhe, ku është gjetur i pajetë një 44-vjeçar. Bëhet me dije se është gjetur...

“Grup i strukturuar kriminal”, arrestohet në Morinë 44-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar

Një 44-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar për “vjedhje me dhunë” ka rënë në prangat e policisë në Morinë. Bëhet me dije se është arrestuar...

I shpallur në kërkim për vrasje, kapet në Greqi dhe ekstradohet drejt vendit tonë 44-vjeçari (EMRI)

Është arrestuar në Greqi dhe ekstraduar drejt vendit tonë Fatos Muçi. Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier, në vitin 2009, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest...

I shpërtheu lënda plasëse gjatë peshkimit, plagoset 44-vjeçari në Dibër

Një 44-vjeçar ka mbetur i plagosur, pasi i ka shpërthyer lënda plasëse e artizanale. Bëhet me dije se ka mbetur i plagosur shtetasi R.H., 44...

Arratisje e pazakontë, 44-vjeçari largohet nga salla e gjyqit dhe hidhet nga ballkoni i katit të gjashtë (VIDEO)

Një person i dënuar në Ohio, SBHA u përpoq të ikë nga seanca e tij e gjyqit duke u hedhur nga ballkoni. Videoja nga kamerat...

Bëri vaksinën Astrazeneca dhe pësoi trombozë, 44-vjeçarja në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një grua 44-vjeçare,  pasi ka bërë vaksinën AstraZeneca ka pësuar trombozë dhe ndodhet në gjendje...

E RËNDË/ Humb jetën 44-vjeçari nga overdoza në Sarandë

Një 44-vjeçar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Sarandë. Sipas njoftimit të policisë trupi i shtetasit K.H është gjetur pa jetë...

Lajmet e fundit