Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

44 vjeç

E pazakontë në Sarandë, amerikanja kapet me thikë dhe drogë ekstazi

Një 44-vjeçare amerikane ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi është kapur me lëndë narkotike dhe thikë. Bëhet me dije se në pranga...

Plagosja te ish-Blloku, pas dy javësh polica arreston bashkëpunëtorin 44-vjeçar

Policia e Tiranës ka arrestuar një 44-vjeçar, për ngjarjen e shënuar në ish-Bllok, dy javë më parë, ku mbeti i plagosur një 32-vjeçar. Bëhet me...

Lajmet e fundit