Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

44-vjec

Bëri vaksinën Astrazeneca dhe pësoi trombozë, 44-vjeçarja në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një grua 44-vjeçare,  pasi ka bërë vaksinën AstraZeneca ka pësuar trombozë dhe ndodhet në gjendje...

U njohën teksa bënin Yoga, burri “bie në hall” me fansat, i kërkojnë të ndahet nga e dashura 19 vite më e re (FOTO)

Një 44-vjeçar, i cili është dashuruar me një vajzë 19 vite më të re se ai, ndodhet përballë një situatë të vështirë. Fansat i kërkojnë...

Lajmet e fundit