Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

426 mijë euro

Mashtroi kompaninë shqiptare dhe mori 426 mijë euro, homologët arrestojnë në Gjermani 41 vjeçarin rumun, Policia kishte 4 vite që e hetonte

Një 41 vjeçar nga Rumania dhe me banim në Gjermani ka rënë në prangat e autoriteteve atje, pasi Policia shqiptare ka kërkuar arrestimin e...

Lajmet e fundit