Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

42 te arrestuar

SPAK zbardh operacionin: Kemi arrestuar 42 persona, 3 vite hetime dhe 5 grupe kriminale të shkatërruara! Në pranga dhe policë

Prokuroria Speciale zbardh operacionin e nisur mëngjesin e sotëm dhe bën me dije se janë prerë 42 urdhër-arreste dhe për këta persona është caktuara...


Lajmet e fundit