Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

405 MILIONE DOZA VAKSINASH

BE finalizon marrëveshjen për 405 milionë doza vaksinash të Covid-19, përfiton dhe Shqipëria (SHIFRA)

Komisioni Evropian miratoi një kontratë të pestë me kompaninë evropiane farmaceutike CureVac, e cila parashikon blerjen fillestare të 225 milionë dozave në emër të...

Lajmet e fundit