Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

40 vjecari

40 vjeçari rrëzohet nga lartësia në Kuzum Baba, ndërron jetë

Një 40 vjeçar ende i paidentifikuar ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Vlorë pasi është rrëzuar nga lartësia, shkruan newsbomb.al. Mësohet se ky...

Plas sherri në lokalin e fshatit në Maliq, 40 vjeçari dërgohet i plagosur në spital

Një 40 vjeçar ka mbetur i plagosur në fshatin Bregas të Maliqit pas një sherri me një bashkëfshatarin e tij. Ka qenë një debat...

9 vjedhje në një muaj, arrestohet 40-vjeçari në Berat

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohet për një sërë vjedhjesh. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Me fara kanabisi dhe granatë, arrestohet 40-vjeçari në Sarandë (EMRI)

Një 40-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës. Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi Hysni Selmanaj 40 40 vjeç, banues në Sarandë. Si...

Tentoi të vrasë një person, esktradohet nga Athina 40-vjeçari shqiptar

Një 40 vjeçar me inicialet K.S, i shpallur në kërkim ndërkombëtar, është ekstraduar ditën e sotme nga Greqia. Mësohet se K.S...

Lajmet e fundit