Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

4 viktima

Rriten ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë, 4 pacientë ndërrojnë jetë nga COVID-19

Në  24 orët e fundit janë kryer 1678 testime, ku kanë rezultuar pozitive 113 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se përgjatë...

Dalin shifrat, 101 të infektuar në 24 orët e fundit në Kosovë, 4 pacientë nuk ia dalin dot

Në 24 orët e fundit janë kryer testime në 2052 Kosovë, ku kanë rezultuar pozvitivë 101 persona. Ministria bën me dije se përgjatë 24 orëve...

Helikopteri përlaset mbi një banesë, 4 persona humbin jetën mes tyre një fëmijë (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin Harare, ku një helikopter ushtarak është rrëzuar në një shtëpi. Tre anëtarë të ekuipazhit dhe një fëmijë...

Sulm ambasadorit kinez, shpërthen makina e mbushur plot eksploziv, 4 persona humbin jetën dhe 12 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një hotel luksoz në qytetin pakistanez të Quetta. Si pasojë e një shpërthimi kanë humbur jetën katër...

Të shtëna me armë në një kompleks zyrash në Kaliforni, humbi jetën 4 persona, mes tyre një fëmijë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në SHBA, ku kanë humbur jetën katër persona pas të shtënave me armë në një...

Katër viktima dhe 78 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit

Katër persona kanë humbur jetën nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Autoritetet maqedonase kanë bërë me...

U zhduk nga radarët, rrëzohet avioni i nisur nga Ohri, raportohet për disa viktima

Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Maqedoninë e Veriut, ku si pasojë e rrëzimit të një avioni privat kanë humbur jetën...

Lajmet e fundit