Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

3d

Rama publikon pamjet 3D, ja si do të duket Teatri i Kukullave

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga Teatri i Kukullave dhe Qendra Kombëtare e Kulturës për Fëmijë. Me anë të një postimi...

Rama e nis ditën me pamje 3D të Teatrit Kombëtar: Një gur i çmuar në gjerdanin e veprave moderne

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje 3D të Teatrit të ri Kombëtar. Rama ka postuar foto dhe shkrun se do jetë një...

Rama ndan pamjet 3D: Ja si do të duket projekti i parkimit modern multifunksional pranë stacionit të trenit në Durrës

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamje 3D nga projekti për prakimin pranë stacionit të trenit në Durrës. Rama teksa poston pamjet shkruan se projekt i...

Rama mbyll takimet, ironizon rrugës për Tiranë: Duke bërë sikur kthehem nga Dibra nëpër tunelet 3D të Rrugës së Arbërit

Kryeministri Edi Rama ndodhej prej ditës së djeshme në Dibër, ku zhvilloi takime me operatorë turistik, sipërmarrës të suksesshëm të zonës dhe qytetarë të...

Rama nxjerr pamjet 3D: Si do duket piramida në Tiranë (VIDEO)

Kryeministri Ei Rama ka publikuar pamjet e projektit 3D të piramidës në kryeqytet, shkruan Newsbomb.al. Teksa ka uruar të gjithë ndjekësit...

Rama nxjerr VIDEO: Si do duket terminali i pasagjerëve në aeroportin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes videon e projektit nga aeroporti i Kukësit. Në videon 3D shfaqet terminali i pasagjerëve,...

‘Nga 3D në realitet’, Rama nxjerr VIDEON e rrugës së re pas 20 vitesh

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e videos së rrugës së përfunduar të Pogradecit. Sipas Ramës...

Lajmet e fundit