Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

38-vjecari i pajete

Familja po e priste për pushime, shqiptari gjendet i pajetë poshtë shtëpisë në Itali (DETAJE-EMRI)

Një 38-vjeçar shqiptar është gjetur i pajetë pasditen e djeshme në Ferrara, Itali. Mikel Gjini, babai i dy fëmijëve, punonte si murator dhe prej...

Lajmet e fundit