Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

38 vjec

Dhunoi dhe kërcënoi me armë kunatën, arrestohet 38-vjeçari në Maliq

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maliq, ku një 38-vjeçar ka rënë në prangat e policisë. Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi I.D.,...

EMRI/ Pjesë e një bande kriminale, policia vë në pranga lezhjanin e rrezikshëm: Trafikonte drogë

Një 38-vjeçar i shpallur në kërkim në ndërkombëtar është arrestuar nga Interpol Tirana dhe Policia e Lezhës, në kuadër të operacionit “Torino”. Sipas policisë,...

Plagë me thikë në qafë, 38-vjeçari mbërrin me urgjencë në spitalin e Sarandës (EMRI)

Një person i plagosur është paraqitur ditën e sotme në spitalin e Sarandës. Bëhet me dije se Erlind Dumani 38 vjeç është paraqitur me plagë...

Po transferohej nga spitali drejt burgut, shqiptari i jep fund jetës duke u vetëvarur me lidhëse e këpucës brenda furgonit të policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një i dënuar shqiptar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë. Mediat greke bëjnë me...

Theu masën e arrestit dhe u kap me kanabis në makinë, arrestohet 38-vjeçari në Fier

Një 38-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit pasi ka thyer masën e sigurisë. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

DEL VIDEO/ Me shpejtësi të madhe teksa tentonte të parakalonte dy makina, momenti kur mjeti humb kontrollin dhe përplaset me murin, shoferi 38-vjeçar ndërroi...

Një aksident i rëndë u shënua pasditen e djeshme në aksin e vjetër Lezhë-Milot. Një makinë humbi kontrollin dhe është përplasur me murin rrethues...

Lajmet e fundit