Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

38 ton droge

Operacioni më i madh ndonjëherë kundër drogës, EUROPOL: 800 të arrestuar, 38 ton drogë e sekuestruar, u përfshi FBI dhe DEA (E PLOTË)

EUROPOL njofton për një operacion të madh ndërkombëtar të zhvilluar në disa shtete dhe më pjesëmarrjen e agjencive të mëdha të zbatimit të ligjit....

Lajmet e fundit