Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

35 vjec

Me rreth 25 mijë euro me vete, procedohet penalisht 35-vjeçari, s’deklaroi paratë në Kapshticë

Një 35-vjeçar është proceduar penalisht, pasi nuk ka deklaruar në pikën kufitare të Kapshticës një shumë të madhe parash. Është proceduar penalisht shtetasi F. R.,...

Po punonte në pallat, bie nga shkallët puntori në Tiranë, niset me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku një 35 vjeçar është plagosur, pasi është rrëzuar nga shkallët, ku po...

Rrahu dhe kërcënoi motrën, arrestohet 35-vjeçari në Dibër

Një 35-vjeçar ka rënë në pranagt e policisë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj motrës së rij. Policia njofton se në pranga ka rënë shtetasi K....

Transportonte emigrantë të paligjshëm, kundrejt pagesës, arrestohet 35 vjeçari në Maliq

Policia e Maliqit ka arrestuar një person pasi transportonte emigrantë të paligjshëm. Në pranga ka rënë shtetasi A. B., 35 vjeç,...

Lajmet e fundit