Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

33 viktima

Katastrofë e përmbytjeve në Gjermani, 33 viktima dhe dhjetëra të tjerë zhdukur (VIDEO)

Rritet bilanci i viktimave nga përmbytjet në Gjermaninë perëndimore, duke shkuar në 33 numri i viktimave dhe mbi 90 të zhdukur. Situata më e rënduar...

Lajmet e fundit