Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

32 vjeç

Vdekja e 32-vjeçarit në Komisariat, Paloka: Kur nuk vret krimi, vret policia e Ramës

Kryetari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edi Paloka akuzon Policinë e Shtetit për vrasjen e 32-vjeçarit Lear Kurti brenda ambjenteve të Komisariatit në...

Detaje të reja, 32-vjeçari që humbi jetën pas shoqërimit në Komisariat me precedent penal, i dënuar për plagosje me armë dhe njihej si shpërndarës...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar në Tiranë, ku një i ri humbi jetën pasi u shoqërua...

Berisha reagon për vdekjen e të riut pasi u shoqërua në komisariat: Banditë me uniformë i morën jetën, e torturuan shtazërisht në makinën e...

Kreu i PD, Sali Berisha ka reaguar për ngjarjen e rëndë që u dhënua mbrëmjen e djeshme në Tiranë, ku një 32-vjeçar humbi jetën...

EMRI/ Kush është i riu që ndërroi jetë në Tiranë pasi u shoqërua në komisariat, dyshohet se vdiq nga…

Laer Kurti është 32-vjeçari që ndërroi jetë pasi u ndalua nga policia e Tiranës dhe u shoqërua në Komisariat. Dyshohet se i riu ka ndërruar...

U ndalua nga policia në “Don Bosko” për kontroll, vdes në spital 32-vjeçari, AMP: Shfaqi probleme shëndetësore

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të vona të mbrëmjes, ku një i ri që është shoqëruar në komisariat, ka ndërruar jetë. Agjencia...

32-vjeçari i dehur në Kavajë rreh vëllanë dhe kërcënon nënën, dëmton makinën e policëve që shkuan ta arrestojnë

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kavajës pasi akuzohet për dhunë në familje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

E rëndë në Tiranë, pas sherrit 35-vjeçari përplas me makinë të riun

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë, ku pas një konflikti një 35-vjeçar ka përplasur me makinë një 32-vjeçar. Bëhet me dije se është...

Prej një viti në kërkim, arrestohet 32-vjeçari në Elbasan (Emri)

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi prej një viti ishte shpallur në kërkim për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me...

Tmerrohet 32-vjeçari në Laç, po kthehej me makinë në shtëpi, disa persona qëllojnë me armë drejt tij

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Laç, ku një 32-vjeçar është kërcënuar me armë teksa po kthehej në shtëpi me makinën e tij. Bëhet...

Ndiqte këmba-këmbës dhe kërcënonte 21-vjeçaren, arrestohet u riu në Durrës

Një 32 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për “Përndjekje”. Në pranga ka rënë shtetasi shtetasin A. L., 32 vjeç, pasi ka...


Lajmet e fundit