Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

TAG

31 vjetori

32-vjetori i PD-së në Vorë, Meta krah Berishës: Kam frikë se do të detyrohemi ta marrim lejen e vendbanimit këtu

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka marrë pjesë sot në takimin e demokratëve në Vorë në kuadër të 32-vjetorit të themelimit të...

PS feston 31-vjetorin, zyrtarët e LSI-së shkojnë në selinë rozë, ja opozitarët që morën pjesë

Partia Socialiste feston sot 31 vjetorin e krijimit të saj. Festës së organizuar nga PS  i është bashkuar edhe deputetja e LSI-së, Erisa Xhixho...

Të kollarisur dhe të rregulluar, fillon festa për 31-vjetorin e PS, dalin pamjet e para nga selia rozë

Partia Socialiste feston sot 31 vjetorin e krijimit të saj. Jashtë ambienteve të selisë me rastin e 31 vjetorit është planifikuar dhe një organizim...

31 vjetori i PS, Mimi Kodheli poston foton me Erion Braçen: Me një prej socialistëve më të vërtetë

Deputetja Mimi Kodheli ka uruar socialistët në ditëlindjen e 31-të të Partisë Socialiste. Kokedheli ka zgjedhur të urojë anëtarët e PS me një foto të...

31 vjetorin bën bashkë të majtët, PS fton Monika Kryemadhin në festën te selia rozë

Partia Socialiste feston këtë të diel 31-vjetorin e themelimit të saj dhe me këtë rast ka ftuar të gjithë socialistët në një ceremoni zyrtare...

Lajmet e fundit