Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

31 vjeçari

VIDEO/ Shpërndante kokainë në kryeqytet, “Shqiponjat” arrestojnë 31-vjçarin, ja çfarë ju gjet në banesë (EMRI)

Në 31 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi shpërndante lënë narkotike kokainë dhe mbante armë zjarri në banesë. Uniformat blu në kryeqytet bëjnë...

Tre çanta me 51 pako drogë, arrestohen 31 vjeçari shqiptar dhe gruaja që kontrollonte rrugën me makinë

Dy persona, të cilët dyshohet se janë shqiptarë, kanë rënë në prangat e Policisë greke pasi janë kapur me 52 kg kanabis, duke kaluar...

Policia arreston 31 vjeçarin në Tiranë, sekuestrohen makineta për lojërat e fatit dhe çipsa pokeri

Policia ka arrestuar 31 vjeçarin M.N, banues në Tiranë, i cili kishte përshtatur një ambient të fshehtë në lokalin në administrim prej tij për...

“Martohu me mua”, 31-vjeçari në Dimal hyn në shtëpinë e vajzës dhe e kërcënon që të pranojë propozimin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Dimal, ku një 31-vjeçar ka hyrë pa leje në shtëpin e një vajze duke e kërcënuar që...

Lajmet e fundit