Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

31 vjeç

E RËNDË/ Hajdutët hyjnë në një shtëpi marrin para dhe bizhuteri, më pas përdhunojnë 31-vjeçaren në sy të fëmijëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku disa persona kanë hyrë dhe kanë grabitur një shtëpi. Bëhet me dije se hajdutët kanë grabitur...


Lajmet e fundit