Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

300 kg kokaine

Del FOTO, ky është 40-vjeçari që drejtonte kamionin me 300 kg kokainë, zbulohet çfarë i tha hetuesve në Durrës (EMRI)

Një tjetër ngjarje e madhe, një goditje e fortë në luftën kundër krimit të organizuar dhe tregtisë së narkotikëve. Sot në Portin e Durrësit...

Ky është kamioni që u kap në Durrës me 300 kg kokainë, zbulohet emri i shoferit dhe nga kishte ardhur, gazetari: E priste mafia...

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e orëve të fundit, ku në Portin e Durrësit u kap një kamion me 300...

E BUJSHME/ Kapet kamioni me 300 kg kokainë në Portin e Durrësit

Një kamion me 300 kg kokainë është ndaluar dhe është vendosur të kalojë për kontroll të imtësishëm në linjën e dytë. Në skaner është...

Kush është shqiptari ILIA, “koka” e trafikut të 300 kg kokainë

Një shqiptar dhe dy grekë duket se janë kokat e një rrjeti ndërkombëtar të trafikut të drogës. Bëhet fjalë për një...

Lajmet e fundit