Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

30 vjetori i ps

Ilir Meta “harron” ditëlindjen e PS, ja kush e ka marrë vëmendjen e Presidentit këtë mëngjes

Presidenti Ilir Meta përmes një mesazhi në faqen e tij zyrtare, uron shtetin e Kosovës për Ditën e Çlirimit. Ai falenderon aleatët, NATO-n dhe...

Nis me Dritëro Agollin dhe Fatos Nanon e prangosur, Taulant Balla publikon VIDEON dhe uron 30 vjetorin e PS: Mirënjohje të gjithëve!

Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla, publikon një video mesazh me ngjarje historike dhe uron ditëlindjen e 30-të të Partisë Socialiste. Video nis...

30 vjetori i PS, Arben Malaj bëhet nostalgjik: Në këtë përvjetor “stadiumi” s’ka asnjë vend bosh, socialistja duhet të përfaqësonte njerëzit, jo oligarkët (FOTOT...

Arben Malaj, ish-ministër dhe politikan i majtë, shkruan sot për 30 vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste të Shqipërisë, raporton newsbomb.al. Përmes disa fotove...

Lajmet e fundit