Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

30 vjecari

I riu nga Tirana alarmon Policinë: 10 persona nga Mamurrasi më morën peng, ishin me makina me xhama të zinj dhe të armatosur

Një 30 vjeçar nga Tirana ka alarmuar policinë e kryeqytetit kur ka shkuar në Komisariat dhe ka deklaruar se është marrë peng nga disa...

Iu gjet kanabis në banesë, arrestohet 30-vjeçari në Fier (EMRI)

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi në banesën e tij janë gejturn lëndë narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

U gjet i vdekur në Delvinë, polica jep detaje: 30 vjeçari dyshohet se është vetëvrarë, ja çfarë iu gjet pranë trupit

Policia jep mbi 30 vjeçarin Enteo Isufaj që është gjetur i vdekur gjatë ditës së sotme në Delvinë. 30 vjeçari dyshohet...

Tentoi ta vriste me armë zjarri, arrestohet një muaj më pas 30 vjeçari (Detaje)

Policia ka bërë me dije se ka arrestuar shtetasin Ervis Xhixho një muaj pasi tentoi të vrasë me armë zjarri shtetasin Bujar Beshiri. ...

I riu nga Prishtina arrestohet në Durrës, ja çfarë iu gjet

NJOFTIMI I POLICISË (Komisariati i Durrësit) Më datë 22.07.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës, për shtetasin...

Rreh të ëmën, arrestohet 30-vjeçari në Cërrik

Emilano Fejzo, 30 vjeç, banues në Cerrik është vënë në pranga, pasi akuzohet se ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. Burime...

Tjetër tragjedi në plazh, mbytet 30-vjeçari në Shëngjin (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Shëngjin, ku është mbytur një pushues. Sipas njoftimit të policisë  shtetasi...

Ja kush është i burgosuri që vdiq sot te 313 në Tiranë (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në burgun 313 në Tiranë, ku një i burgosur ka humbur jetën. ...

Lajmet e fundit