Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

30 vjeçar

VIDEO/ Vëllai i reperit vrau 30-vjeçarin në Ferizaj, i qëndroi te koka për ta parë teksa përpëlitej

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnate në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj, ku është vrarë një 30-vjeçar. Bëhet me dije se  Qëndrim...

Dhunuan me grusht dhe qëlluan me thikë një 30-vjeçar, shpallen në kërkim dy të rinj në Maliq

Dy të rinj janë shpallur në kërkim pasi kanë dhunuar një person në Maliq. Bëhet me dije se në kërkim janë shpallur shtetasit E. M.,...

Lajmet e fundit