Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

30 vjec

EMRI/ Plagosi rëndë me thikë një person, arrestohet 30-vjeçari në Vlorë

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet për plagosje të rëndë me dashje. Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi...

Mbante me forcë të fejuarën në shtëpi, procedohet penalisht 30-vjeçari në Mallakastër

Policia e Mallakastrës ka proceduar penalisht një 30-vjeçar, pasi dyshohet se ka mbajtur pa dëshirën e saj në banesë të fejuarën. Bëhet me dhe se...

Pjesë e një grupi kriminal, arrestohet 30-vjeçari në Vlorë, i shpallur në kërkim nga Spanja për trafikim droge

Një 30-vjeçar u shpallur në këkrim nga Spanja ka rënë në prangat e policisë së Vlorës. Në pranga ka rënë shtetasi Xh. H., 30...

Bënte “namin” me vjedhje në dyqane, arrestohet 30-vjeçari në Elbasan

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akuzohet për disa vjedhje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi E....

Shpërndante kanabis pranë shkollave në “Don Bosko”, arrestohet 30-vjeçari, procedohet motra që donte ta mbronte

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

EMRI/ I shpallur në kërkim për trafikim droge, arrestohet pas 4 vitesh 30-vjeçari në Tiranë

Një 30-vjeçar i shpallur nnë kërkim për trafikim të lëndëve narkotike ka rënë në prangat e policisë së Tiranës. Bëhet me dije se është arrestuar...

S’mban mend emrin dhe adresën, policia gjen një 30-vjeçar në Durrës dhe kërkon ndihmën e qytetarëve

Një burrë 30-vjeçar, i cili nuk mban mend emrin dhe adresën është gjetur nga policia e Durrësit gjatë patrullimit. Polica njofton se familjarët ose të...

Trafikonin kokainë, arrestohet 30-vjeçari shqiptar në Itali dhe shoku i tij

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë Italine, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë një...

E rëndë në Tiranë, gjendet i mbytur një i ri në liqenin e Farkës

Në ngjarje e rëndë është regjistruar në liqenin e Farkës në Tiranë, ku është gjetur i pajetë një person. Bëhet me dije se është gjetur...

Tentoi të fikte zjarrin në vreshtin me rrush, zjarrfikësit gjejnë pa ndjenja 30 vjeçarin në Fushë Krujë, niset me urgjencë në spital

Një zjarr i rënë ditën e sotme në një vresht me rrush në fshatin Budull për pak ka rrezikuar të kthehet në tragjedi. Zjarri i...

Lajmet e fundit