Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

30 Qershori, Prokuroria e Përgjithshme jep informacion: Asnjë subjekt politik nuk ka bërë kallëzim (NË VERIFIKIM KREU I PD)

30 Qershori, Prokuroria e Përgjithshme jep informacion: Asnjë subjekt politik nuk ka bërë kallëzim (NË VERIFIKIM KREU I PD)

Prokuroria e Përgjithshme jep informacion në lidhje me mbarëvajtjen e procesit zgjedhor të 30 qershorit, dhe thekson se deri tani asnjë subjekt politik nuk...

Lajmet e fundit