Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

3 te plagosur

Humb kontrollin e makinës dhe del nga rruga, plagosen tre persona në Pogradec, dy në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Vëçun të Pogradecit. Bëhet me dije se mjeti tip “Ford”, dyshohet se ka...

Përplasen “kokë më kokë” makinat në aksin Lezhë-Shkodër, plagosen tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Lezhë-Shkodër. Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina, të cilat janë...

Aksident në Levan-Tepelenë, makina humb kontrollin dhe përfundon në kanal, plagosen tre persona (FOTO)

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin Levan-Tepelenë. Bëhet me dije se një makinë në “Kthesën e Çerventit” në Frakull ka humbur kontrollin...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, plagosen tre persona

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Mësohet se dy mjete janë përplasur në afërsi të fshatit...

Aksident në aksin Fushë Krujë-Milot/ Përplasen tri automjete, 3 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Krujë-Milot. Mësohet se janë përplasur tri automjete mes tyre....

Sulm me armë në Missouri, humb jetën 8 vjeçarja dhe plagosen tre të tjerë

Sërish të shtën me armë në SHBA, kësaj rradhe në St. Louis në Missouri. Ngjarja ka ndodhur pak metra larg vendit...

AKSIDENT/ Përplasen  2 makina, 3 të plagosur

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në aksin Elbasan-Peqin. Mësohet se 2 makina janë përplasur në fshatin Gjocaj e për...

Aksident i rëndë në Përrenjas, 3 të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Përrenjas. Janë përplasur dy automjete  me  njëra-tjetrën dhe kanë mbetur të plagosur, 3...

Kamioni del nga rruga dhe bie në greminë, 3 të plagosur në Shkodër

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër. Mësohet se një kamion ka dalë nga rruga dher ka përfunduar...

Aksident i rëndë në Kukës, plagosen 3 persona (EMRAT)

Një aksident automobilistik ka ndodhur në qytetin e Kukësit, ku si pasojë e daljes së makinës nga rruga kanë mbetur të plagosur tre persona....

Lajmet e fundit