Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

3 te arrestuar

Kultivonin kanabis, arrestohen tre persona në Krujë, një në kërkim

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Krujës, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, pasi akuzohen për kultivim të lëndëve narkotike. Në...

Ndërtim pa leje në Sarandë dhe Himarë, arrestohen 3 persona, një grua procedohet penalisht, 2 të tjerë shpallen në kërkim (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë, 2 janë proceduar penalidht dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim nga policia e Vlorës,...

Arrestohen tre fierakët, njëri ishte në kërkim për drogë, u kapën duke kultivuar kanabis në një shtëpi të braktisur

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Fierit, pasi janë kapur në flagrancë duke kultivuar fidanë kanabisi në një shtëpi të braktisur...

Tentuan të vidhnin pikën e bllokimit të automjeteve në Laç, arrestohen tre të rinj, mes tyre një i mitur

Policia e Kurbinit ka arrestuar tre persona, të cilët kaë tentuar të grabisin një pikë bllokimi të automjetëve në Laç. Bëhet me dije se në...

Policia AKSION gjithë natën, arrestohen 3 persona në Tiranë (DETAJE)

Policia ka vijuar edhe mbrëmë kontrollet në të gjitha rrugët e Tiranës me qëllim parandalimin e aksidenteve dhe ndëshkimin e shkelësve. Policia...

Heroinë dhe kokainë në Tiranë, gabimi që prangosi mamanë e “profesorit” (DETAJE)

Policia e Tiranës ka realizuar 3 operacione ku janë arrestuar 9 persona. Ndërsa mes operacioneve ishte edhe ai i koduar si “Profesori”. Në këtë...

Lajmet e fundit