Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

3 siriane

Po transportonte emigrantë, 33-vjeçari humb kontrollin e “BMW” në aksin Librazhd-Qafë Thanë, dërgohen në spital 3 sirianë

Një aksident është shënuar ditën e sotme në në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë. Bëhet me dije se një makine ka humbur kontrolline makinës dhe...

Lajmet e fundit