Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

3 persona

Mbollën lëndë narkotike në pyll, arrestohen tre persona në Mallakastër

Ditën e sotme policia ka arrestuar tre persona në Mallakastër për kultivim të bimëve narkotike. Në pranga kanë rënë O. M.,...

Pas 2 ditësh policia pranon vrasjen në Tiranë, si e EKZEKUTUAN 3 veta Arben Gjecin në TAKIMIN me të dashurën

Pas dy ditësh reagon policia e Tiranës për vrasjen e Arben Gjecit dhe jep informacionin zyrtar. Policia bën me dije...

Shisnin drogë në ambientet përreth shkollës, në pranga 3 persona

Policisë Tiranë, të cilët kanë arritur t'i dokumentojnë veprimtarinë kriminale në shitjen e lëndëve të dyshuara narkotike e llojt "Cannabis Sattiva", ku këta...


Lajmet e fundit