Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

3 ne kerkim

Zbulohen parcela me kanabis në Vlorë, arrestohet një person, tre shpallen në kërkim, Policia i gjen 61-vjeçarit 10 kg hashash në banesë (DETAJE)

Policia e Vlorës ka shpallur në këkrim 3 persona, ndërsa janë arrestuar disa të tjerë pasi akuzohen për kultivim kanabisi dhe vepra të tjera...

Policia kap 30 vjeçarin nga Kruja duke mbjellë hashash në pyjet e Matit, e arreston dhe shpall në kërkim tre shokët e tij

Një 30 vjeçar nga Kruja është arrestuar nga Policia e Matit pasi është kapur duke mbjellë hashash në një zonë të pyllëzuar. Në kërkim...

Lajmet e fundit