Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

3 arrestohen

Zbardhet aksidenti me vdekje në Durrës, viktima u godit nga dy makina, arrestohen tre persona

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i shënuar mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor “Sukth-Manzë”, ku humbi jetën një person. Në pranga në lidhje...

Detaje nga operacioni në Pogradec: Sekuestrohet 58 kg drogë, arrestohen tre persona, mes tyre dhe punonjësja 28-vjeçare

Policia ka dhënë detaje në lidhje me operacionin anti-drogë të zhvilluar në Pogradec. Bëhet me dije se kanë rënë në pranga tre persona, si dhe...

Arrestohen tre persona, shpërndanin dorgë në Sarandë

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë...

Mashtronin spanjollët e gjermanët, Prokuroria e Tiranës godet bërthamën operative Forex, arrestohen tre persona

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë pasi dyshohet se shërbenin si bërthamë operative administrimi të platformave Forex që më pas shpërndaheshin në...

Lajmet e fundit