Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

29 vjec

Babai i vdiq nga problemet shëndetësore, nëna u vetëvra, drama familjare e 29-vjeçares shqiptare që u gjet e varur në banesë në Greqi

Detaje të rënda e dramtike janë zbardhur nga jeta e 29-vjeçares shqiptare në Lamia t Greqisë, që u gjet e vetëvarur në banesë. Mediat greke...

Pas sherrit tentoi të vrasë me kosë babain, arrestohet 29-vjeçari në Cërrik

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Cerrikur, pasi ka tentuar të vrasë babanë. Bëhet me dije se shtetasi B. Sh., 29 vjeç...

29-vjeçarja shqiptare i jep fund jetës në Greqi, fqinjët njoftuan policinë se nga banesa vinte erë e keqe

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lamia të Greqisë, ku është gjetur e pajetë një 29-vjeçare shqiptare. Bëhet me dije se 29-vjeçare është gjetur...

Sherr në Gjirokastër, 29-vjeçari përfundon në spital në gjendje të rëndë, plagë me thikë dhe dëmtime të rënda në pjesë të ndryshme të trupit...

Një sherr është shënuar ditën e sotme në Gjirokastër. Bëhet me dije se si pasojë e sherriit ka mbetur i plagosur me thikë dhe sende...

Trupi i dekompozuar i 29-vjeçarit në Ersekë, policia: Është vrarë me armë zjarri, familja e kishte shpallur të zhdukur prej 7 muajsh

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me trupin e dekompozuar të një 29-vjeçari që u gjet dy ditë më parë në Ersekë. Viktima është...

Kultivonte kanabis dhe më pas e thante në banesë, arrestohet 29-vjeçari në Kurbin (EMRI)

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasia akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi Ylli...

Sharroi hekurat dhe u arratis nga burgu në Itali me çarçaf, përfundon “marrëzia” e shqiptarit 

Kristjan Mehilli, 29-vjeçari shqiptar i cili u arratis nga burgu në Vercelli duke përdorur çarçafët, është arrestuar nga policia në Holandë. Mediat e huaja bëjne...

29-vjeçari shqiptar i jep fund jetës në burgun e Salernos, pas një viti mbaronte dënimin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në burgun e Salernos në Itali, ku një 29-vjeçar shqiptar I ka dhënë fund jetës. Bëhet me dije...

Shpërndante drogë pranë shkollës, arrestohet 29-vjeçari në Bulqizë (EMRI)

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Bulqizës, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se është arrestuar shtetasi Selim...

Pa policinë dhe hodhi armën në koshin e mbeturinave, arrestohet 29-vjeçari në Korçë

Policia e Korçës ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili lëvizte me makinë me një pistoletë. Bëhet me dije se policia ka...

Lajmet e fundit