Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

28 vjec

VIDEO/ Ishte duke performuar në skenë, reperi 28-vjeçar rrëzohet dhe ndërron jetë

Një reper 28-vjeçar ka vdekur, teksa ishte në skenë në Afrikën e Jugut duke performuar. Reperi që ka ndërruar jetë është Costa Titch, emri i...

Shpejtësi dhe manovra të rrezikshme në rrugë, gjobitet shoferi 28-vjeçar në Fier

Një 28 vjeçar në Fier, drejtues automjeti është gjobitur nga polica për tejkalim të shpejtësisë dhe manovra të rrezikshme. Bëhet me dije se për kundërvajtjen...

Shiste kanabis në dyqanin me materiale ndërtimi, arrestohet 28-vjeçari nga Kruja

Një 28-vjeçar nga Kruja ka rënë në prangat e policisë, pasia akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

28-vjeçari s’e mbajnë nervat, qëllon me thikë një fëmijë të mitur në Tiranë

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka plagosur me thikë një person. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Humb jetën aktorja e njohur spanjolle, makina më të cilën udhëtonte ra në lumë

Ka humbur jetën aktorja e njohur spanjolle Beatriz Alvarez-Guerra në moshën 28-vjeçare. Bëhet me dije se aktorija ishte duke udhëtuar me të dashurin e saj...

Vodhi paratë në një dyqan, arrestohet 28-vjeçari në Fier

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për vjedhje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi V. D., 28 vjeç,...

Kishte mbjellë kanabis, arrestohet 28-vjeçari në Fier, policia i vë zjarrin lëndës narkotike

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Fierit, pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Dhunoi nënën, arrestohet 28-vjeçari në Durrës

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike apo dhunë në familje. Në pranga ka rënë...

Po qëndronte afër motorit, ekzekutohet me breshëri plumbash 28-vjeçari shqiptar në Belgjikë (Emri)

Me breshëri plumbash është ekzekutuar një 28-vjeçar shqiptar në Belgjikë. Bëhet me dije se ngjarje ka ndodhur në Koekelare. Shqiptari ishte duke qëndruar pranë motoçikletës...

Reperi i njohur qëllohet me breshëri plumbash, ndërron jetë në moshën 28-vjeçare

Reperi Shubhdeep Singh Sidhu, i njohur më mirë me emrin e tij artistik Sidhu Moose Wala, u vra nga një atentat teksa po ngiste...

Lajmet e fundit