Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

27 vjecari

Ra në kontakt me rrymën elektrike ku po punonte, ndërron jetë 27-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në “Rrugën e Elbasanit”, ku ka humbur jetën një 27-vjeçar. Policia njofton se rreth orës 12:45, në...

Identifikohet i mbyturi në Lezhë, ja kush është 27-vjeçari që u nxor i pajetë nga plazhi i Tales (EMRI)

Paulin Rrasa është 27-vjeçari i cili u mbyt në plazhin e Tales në Lezhë. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme, ndërsa policia bën me...

Akuzohet për përdhunimin e turistes gjermane, arrestohet 27-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat  e policisë greke, pasi akuzohet se ka përdhunuar një turiste gjermane të moshës së tij. Vajza 27-vjeçare ka denoncuar...

Skandal/ Berisha e përdori vdekjen e tij politikisht, reagon e fejuara e 27-vjeçarit: Vdiq për shkaqe natyrale, Zoti e deshi pranë vetes

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka bërë një akuzë të fortë, ku akuzoi kandidatin e PS në Lezhë Eduard Ndreca, i cili doli...

Vetëdorzohet 27-vjeçari nga Lazarati, i bëri rezistencë policisë në aksionin e 2014-tës (EMRI)

Është vetëdorzuar në polici 27- vjeçari Erik Skënderi nga Lazarati i cili ishte shpallur në kërkim rreth 3 vite më parë. ...

I vë zjarrin kioskës së xhaxhait, digjet vetë 27 vjeçari në Fier

Raportohet se një 27 vjeçar i ka vendosur zjarrin kioskës së xhaxhait të vetë dhe si pasojë ka mbetur edhe i plagosur. ...

Tentoi të vrasë bashkëatdhetarin, arrestohet 27 vjeçari shqiptar (EMRAT)

Policia italiane ka arrestuar një 27-vjeçar shqiptar, i cili ishte shpallur në kërkim për akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë. ...

Lajmet e fundit