Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

26 maji

Protesta është marrë peng!

NGA DENIS DYRNJAJA Protesta me komandë është protestë kaps, është një protestë që keqpërdor fatkeqët dhe të dëshpëruarit. Këto lloj protestash shpërdorojnë...

‘Unë nuk jam këtu për të kërkuar pushtet për vete”, ja ku sapo i drejtoi Basha protestuesit: Më ndiqni tani

Kreu i PD Lulzim Basha sapo ka përfunduar fjalimin e tij nga Bulevardi Dëshmorët e Kombit dhe ftoi turmën e protestuesve ta ndjekë drejt...

Nesër në mbrëmje Policia e Shtetit ngrihet në këmbë, PD dorëzon kërkesën pa afat për protestë

Partia Demokratike dorëzon kërkesën për lejen e protestës së 26 majit, ditën e shtunë, ora 11:00. Leja është kërkuar për një...

PD bëhet gati për protestën e 26 majit, deputetja: Shuplakë e fortë e qytetarëve ndaj qeverisë së dehur nga narkotrafiku

Opozita ka paralajmëruar një protestë më datë 26 maj. Lajmi u bë i ditur ditën e djeshme nga kreu i PD Lulzim Basha përmes...

Lajmet e fundit