Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

26 maj 1996

Erion Braçe publikon FOTOT i gjakosur dhe kujton 26 Majin 1996: Unë sot jam gjallë! Ajo datë ishte vula e turpit në fytyrën e...

Zv.kryeministri Erion Braçe kujton 26 Majin e vitit 1996, kur në Shqipëri mbaheshin zgjedhje. Me foto të tijat, i gjakosur, Braçe thotë se ajo...

Lajmet e fundit