Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

25prill

“Jemi afër diktaturës”, Enkelejd Alibeaj: Nuk jemi humbës, qeveria përdori të gjithë arsenalin për të fituar zgjedhjet

Pas humbjes së Partisë Demokratike në zgjedhjet e 25 prillit, deputeti Enkelejd Alibeaj ka deklaruar se shqiptarët janë grabitur dhe qeveria përdori të gjitha...

Meta dhe PD kërkon anulimin e vendimit të Komitetit për emigrantët, KQZ: Kërkesën do ia përcjellim Shëndetësisë

Komisioni Qëndror i Zgejdhjeve ka marrë në shqyrtim sot kërkesën e presidentit Ilir Meta, Avokatit të Popullit dhe PD-së, të cilët i kërkojnë këtij...

Lajmet e fundit