Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
21 %
1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

25 vjecari

25 vjeçari i droguar në timon, arrestohet menjëherë nga Rrugorja e Tiranës (VIDEO)

Një 25 vjeçar është arrestuar në kushtet e flagrancës nga shërbimet e Policisë Rrugore të Tiranës, pasi është kapur i droguar në timon, Ai...

Ra pre e atentatit në Shkodër, 25 vjeçari u qëllua me 19 plumba: Po kthehesha në shtëpi, dy persona erdhën me motor

Alban Bruçi, 25 vjeçari që ra pre e një atentati mbrëmjen e djeshme, ka thënë në Policinë e Shkodrës se nuk ka konflikte me...

Plagosja në autostradën e Rrëshenit, prangoset 25 vjeçari që qëlloi disa herë me pistoletë (EMRI)

Florjan Gjoka, 25 vjeç, është arrestuar nga Policia për plagosjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Rrëshen-Kukës. Dyshohet se për motive të dobëta,...

25 vjeçari nga Lushnja prangoset në Durrës, përndiqte një grua me makinë, nuk kishte as patentë

Një i ri nga Lushnja është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një shtetase. 25 vjeç akuzohet për veprat...

Qëlloi me armë pas sherrit në “Porcelan”, arrestohet në Tiranë 25 vjeçari i shpallur në kërkim

Një 25 vjeçar i shpallur në kërkim nga Policia, është arrestuar në Tiranë. Mbi këtë të ri rëndojnë disa vepra penale, më e rënda...

Me një plumb në kokë dhe dy në trup, VIDEO: Kjo është makina ku u gjet i vrarë 25 vjeçari në Vlorë, pronare rezulton...

Një djalë 25 vjeç është gjetur i vdekur mëngjesin e sotëm në Babicë të Vlorës, shkruan newsbomb.al. Ai nuk është identifikuar ende pasi nuk...

Goditi me mjete të forta dhe bëri për spital 51-vjeçarin, arrestohet i riu në Sarandë (EMRI)

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës, pasi ka ushtruar dhunë ndaj një personi. Bëhet me dije se në pranga ka Aleksandër...

Plagosja me armë e 25-vjeçarit në Kurbin, policia zbardh ngjarjen: Arrestohet 52-vjeçari, daja i autorit të dyshuar, ja çfarë iu gjet në banesë

Policia ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që u shënua ditën e djeshme në Kurbin, ku mbeti i plagosur një 25-vjeçar. Uniformat blu kanë...

Kundërshtoi me dhunë policin, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë, gjatë kontrollit “Shqiponjat” i gjejnë kanabis

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi ka kundërshtuar me dhunë një punonjës të policisë. Bëhet me dije se në pranga...

Paradite ishte me shokët në Drimadhe, ky është 25 vjeçari që humbi jetën në aksidentin e Vlorës (EMRI-FOTO)

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në Dukat të Vlorës, ku si pasojë e përplasjes me murin anësor të rrugës ka humbur...

Lajmet e fundit