Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

25 vjec

E RËNDË/ 25-vjeçari shqiptar tenton t’i japë fund jetës duke u hedhur nga ura në Larisa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Larisa të Greqisë, ku një 25-vjeçar është hedhur nga një urë. Bëhet me dije se...

U tha se u përdhunua, pritet ekspertiza mjeko-ligjore për të sqaruar ngjarjen në Elbasan, çfarë deklaroi 25-vjeçarja në polici

Një 25-vjeçare gjatë orëve të vona të mbrëmjes së bashku me motrën kanë shkuar në spitalin e Elbasanit dhe kanë kërkuar ndihmë mjeksore. Në lidhje...

E rëndë në Durrës, 25-vjeçarja i jep fund jetës duke u hedhur nga ballkoni

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Durrës, ku një 25-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Rreth orës 08:15, në lagjen nr.1,...

Tronditëse në Elbasan, 25-vjeçarja shkon në mesnatë në spital: Më kanë përdhunuar…(Mjekët njoftojnë policinë)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të vona në Elbasan, ku dyshohet se është përdhunuar një 25-vjeçare. 25-vjeçarja së bashku me motrën kanë...

Fshihej në Shqipëri, kapet 25-vjeçarja sapo zbret në portin e Ankonës, ja për çfarë akuzohej

Një 25-vjeçare ka rënë në prangat e policisë italiane apo ka mbërritur nga Shqipëria në portin e Ankonës. Bëhet me dije se shqiptarja fshihej në...

Policia spanjolle zbulon “shtëpinë e barit”, 25-vjeçari tenton të arratiset nga çatia, por bie e humb jetën, në pranga dhe 7 shqiptarë të tjerë

Policia spanjolle ka zhvilluar një aksion ditën e sotme, ku është zbuluar një shtëpi bari. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë 7 shqiptarë,...

I vodhi varsen nga qafa një vajze, arrestohet 25-vjeçari në Elbasan

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit, pasi akuzohet për vjedhje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi P. B.,...

Humbi jetën me djalin 6-vjeçar, 25-vjeçarja kishte vetëm 20 ditë që kishte marrë patentën

Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e djeshme në Berat, ku humbi jetën nëna me djalin 6-vjeç. Mësohet...

Me armë zjarri dhe thikë në makinë, arrestohet 25-vjeçari në Tiranë

Një 25-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi qarkullonte me sende te paligjshme me vete. Bëhet me dije se në pranga ka...

“Shtyhu pas”, zbardhet dëshmia e policit që pa 25-vjeçarin teksa vrau kolegun në Komisariat

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që u shënua tre ditë më parë në komisariatin nr.3, ku efektivi 25-vjeçar Ludian Zaimi...

Lajmet e fundit