Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

25-vjeç

Pjesë e grupit të “Keçit” dhe objekt i OFL-së, kush është 52-vjeçari që u arrestua në Shijak se dhunoi një 25-vjeçar (EMRI-FOTO)

Një person ka rënë në prangat e Policisë në Shijak sot dhe dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi gjatë një sherri në...

Lajmet e fundit