Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

25 te vdekur

Shpërthen zjarri në një depo, humbin jetën 25 persona dhe plagosen dhjetëra të tjerë

Të paktën 25 persona janë vrarë dhe qindra të tjerë janë plagosur në një shpërthim të madh në një depo pranë qytetit Chittagong në...

25 persona të vdekur nga të shtënat në Rio de Janerio, banorët akuzojnë policinë

Zyra e Kombeve të Bashkuara për të Drejtat e Njeriut ka kritikuar ashpër një sulm policor kundër trafikantëve të dyshuar të drogës në Rio...

TRAGJEDI/ Anija përfshihet nga flakët, 25 të vdekur, 9 të zhdukur  

Njëzet e pesë persona janë gjetur të vdekur në një anije, e cila është përfshirë nga zjarri në brigjet e Kalifornisë, thotë Rojet Bregdetare...

Tajfuni i tmerrshëm në Filipine, 25 të vdekur

Është rritur bilanci i viktimave nga tajfuni ‘Mangkhut’ që goditi Filipinet ditën e djeshme. Të paktën 25 persona kanë humbur jetën si pasojë e...

Lajmet e fundit