Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

25 prilli

ME EMRA/ Vojo Bregu bën denoncimin “live”: Në këto momente vëllai i kryetarit të PS është duke blerë vota në fshat me 100 mijë...

Kandidati i LSI-së në Tiranë, Vojo Bregu, pak minuta më parë ka denoncuar me anë të një postimi në rrjetet sociale se Enver Shehi,...

Yuri Kim vizitë në Fushë Krujë një ditë para zgjedhjeve, takime me drejtuesit e Policisë dhe qytetarët

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ditën e sotme ka vizituar qytetin e Fushë Krujës, ku është takuar me qytetarët dhe më pas me drejtuesit e...

Largimi i komisionerëve në Devoll, LSI përgënjeshtron lajmin: Komisionerët janë në krye të detyrës, Rilindjen e ka kapur paniku i humbjes së thellë

Lajmi i largimit të 12 komisionerëve të LSi në Devoll është përgënjeshtruar nga vetë Lëvizja Socialiste për Integrim.Në një reagim zyrtar, LSI thotë se...

Presidenti Meta publikon kallëzimet ndaj shefit të Komisariatit: Ngjarja e rëndë e Divjakës mund të ishte parandaluar, Shqipëria nesër në referendum kundër dhunës

Presidenti Ilir Meta ka publikuar në rrjetet sociale denoncimet që janë bërë ndaj shefit të komisariatait Divjakë, i cili akuzohet se ditën e sotme...

Të infektuar me Covid dhe të karantinuar, ja sa qytetarë nuk do të votojnë nesër në Vlorë e Himarë

Në qytetin e Vlorës nuk do të votojnë 127 qytetarë, të cilët janë të infektuar me Covid-19. Po ashtu dhe në Himarë nuk do të...

Një ditë para zgjedhjeve, Yuri Kim shkon në selinë e PD, takon Bashën

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim një ditë para zgjedhjeve të 25 prillit po zhvillon një takim me kreun e PD-së, Lulzim Basha. Bëhet...

“Le ta dijë dhe ambasadorja”, Meta paralajmëron Ramën: Nëse i fiton me manipulime këto zgjedhje, këtu do të bëhet hataja

Presidenti Ilir Meta ka paralajmëruar me tone të ashpra kryeministrin Rama, pasi u shpreh se nwse ai i fiton këto zgjedhje me manipulime, “këtu...

Rama bën deklaratën “BOMBË”: Nëse nuk ikën vetë pas 25 prillit, Ilir Metën do e SHKARKOJMË

Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, pasi ka deklaruar se mazhoranca do e shkarkojë presidentin Meta pas 25...

Meta bën deklaratën e fortë: Edhe nëse Rama merr 71 mandate pa vjedhur, unë nuk ia jap firmën për kryeministër, por do i jap…

Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku është shprehur se edhe nëse Rama i merr 71 mandate pa...

Meta shpjegon deklaratën për “sfurqet” dhe zbulon letrën drejtuar opozitës: I kam shkruar Kryemadhit dhe Bashës për përgjegjësitë që kanë

Presidenti Ilir Meta ka zbuluar se kryetarit të PD-së, Lulzim Bashës, dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhit, u ka dërguar një letër në lidhje...


Lajmet e fundit