Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

25 prilli

LDSH e vetme në zgjedhje, Murrizi: S’jam si ata zogjtë që ndërrojnë fole, qëndroj kryetar partie deri më 25 prill, më pas…

Deputeti i opozitës Muslim Murriz ka komentuar situatën parazgjedhore në vendin tonë dhe kandidimin e partisë së tij e vetme në zgjedhjet e 25...

Ambasadorja Kim takohet me Luigi Soreca-n: Shumë sfida para nesh, por bashkëpunimi SHBA-BE në mbështetje të Shqipërisë është më i fortë se kurrë

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është takuar ditën e sotme me ambasadorin e BE në Shqipëri Luigi Soreca.Në një postim në rrjetet sociale, ajo thotë...

Zgjedhje në kohë pandemie, Ilirjan Celibashi takim me zv.ministren e Shëndetësisë, diskutohet se si do të votojnë të infektuarit

Zgjedhjet parlamentare të  25 prillit do të jenë të pazakonta për shkak të pandemisë së koronavirusit.Pasi dështimit për të mundësuar votën e emigrantëve, shqetësim...

“Do jem në terren në 25 prill”, Yuri Kim takohet me monitoruesen e OSBE për zgjedhjet në Shqipëri

Ambasadorja amerikane Yuri Kim është takuar ditën e sotme me kryetaren e OSBE për vëzhgimin  zgjedhjeve në Shqipëri, ku kanë diskutuar për përgatitjen e...

Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Benet Beci i veshur sportiv promovon turizmin në Shkodër

Kandidati i Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës, Benet Beci, i cili renditet i treti në listë, ditën e djeshme ka hequr kostumin e...

Taulant Balla takon Cikalleshin pas ndeshjes së Kombëtares: Do fitojmë të mërkurën me San Marinon, njëlloj si ne me Lulin në 25 prill (VIDEO)

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka takuar sulmuesin e Kombëtares, Sokol Cikalleshin pas sfidës së sotme kundër Anglisë, të cilën kuqezinjtë...

Grida Duma: Preferoj të bëj debat me një burrë, më duket e shëmtuar kur debatojnë dy gra

Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Grida Duma, është shprehur se nuk i pëlqen të debatojë me një grua.Ajo tha...

Kryemadhi “sfidon” Ramën dhe Bashën: Synimi i LSI është të dalë forcë e parë, janë qytetarët ata që do të vendosin

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka “sfiduar” Partinë Socialiste dhe atë Demokratike, pasi u shpreh ditën e sotme se LSI synon të dalë forcë...

Me fishekzjarre, flamuj dhe autokolonë makinash, qindra simpatizantë të PD “pushtojnë Delvinën” (VIDEO)

Qindra simpatizantë të Partisë Demokratike kanë “pushtuar” qytetin e Delvinës ditën e sotme.Me makinat e rreshtuara njëra pas tjetrës, flamuj të PD dhe fishekzjarre,...

Arjola Demiri tregon zhgënjimin nga PD: Ma mbyllën derën disa herë në fytyrë, isha nënë me 3 fëmijë në kushte shumë të vështira

Aktorja Arjola Demiri ka treguar mbrëmjen e sotme se i është bashkuar Partisë Socialiste pas zhgënjimeve të njëpasnjëshme me Partinë Demokratike.Ajo tha se më...


Lajmet e fundit