Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

25 prilli

Rama ironizon Bashën: Luli si Gjinua, rri lart e do nuse, ata poshtë bëhen përshesh, mitingun e mbylljes do ta bëjnë tek ‘Shefqet Ndroqi’.

Kryeminstri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një takim me qytetarë dhe simpatizantë të PS në Lezhë.Gjatë fjalës së tij Rama ka ironizuar...

Rama në Lezhë: Ju thashë mos e votoni Frrok Frrokun, ju e votuat dhe ai vajti në burg. Sot u them mos votoni Mark...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Lezhës, ku ka bërë edhe prezantimin e kandidatëve për deputetë.Në fjalën e tij ai...

Lulzim Basha në Patos: Ju thashë “do ua heq vizat” dhe ua hoqa, thashë që “do ju fus në NATO” dhe ju futa

Kryetari i Partisë Dmeokratike Lulzim Basha gjatë një takimi në Patos është shprehur se ai i ka mbajtur gjithmonë premtimet që ka dhënë.Ai tha...

Basha takon në Patos nënat që kanë fëmijët në emigrim, qytetarja: Tani që erdhe ti më duket sikur më ka ardhur djali im

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ditën e sotme ka zhvilluar në Patos një takim me nënat që i kanë fëmijët në emigrim.Gjatë bisedës,...

Socialistja publikon foton me Vangjush Dakon dhe shkruan: Njishi i Durrësit! Kryetari më i mirë i të gjitha kohërave

Teksa na ndajnë edhe 26 ditë nga zgjedhjet parlamentare, Vangjush Dako shfaqet në terren në qytetin e Durrësit, këtë herë edhe me “look” ndryshe. Është...

Ish-socialistja e revoltuar takon Bashën: Më mirë mblidhemi dhe vdesim nga virusi se të na shkelë Rama

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha është pritur sot nga qindra qytetarë në Fier, mes tyre edhe një vajzë që ka thënë se është...

Të dy kandidojnë në një listë, por ja çfarë mendimi ka Selami Jenisheri për Kujtim Gjuzin: Ai është tip që do me u duk!...

Deputeti Selami Jenisheri ka rënë pre e një kamera të fshehtë nga emisioni “Fiks Fare”, pasi regjistroi si candidate për deputet dy gazetare që...

Vangjel Tavo publikon fotot: Rilindas, s’ju vjen turp? Sot që vdiq Bashkimi vini banderola fushate në Gjirokastër?

Partia Socialiste dhe ajo Demokratike vendosën që ditën e sotme të mos zhvillonin asnjë aktivitet politik, pas ndarjes nga jeta të ish-deputeti Bashkim Fino.Por...

PLAS NË EMISION/ Patozi: Në 2017 i ankoheshe Ramës për Bashën se të la jashtë liste; Gjekmarkaj: Ordiner! Gjithë jetën ke qenë mediokër, s’të...

Një debat me tone të ashpra ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin “Real Story”, ku Astrit Patozi dhe Agron Gjekmarkaj nuk i kanë...

Topalli ia thotë “në sy” Gjekmarkajt: Nuk ke asnjë kontribut në PD! S’më bëjnë përshtypje fjalët e tua, ti ishe kandidat i Bashës dhe...

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim Jozefina Topalli është përfshirë në një debat të fortë me kandidatin e PD-së Agron Gjekmarkaj në emisionin “Real Story”.Ajo...

Lajmet e fundit