Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

25 prilli

Krimet zgjedhore, Prokuroria bën bilancin: Janë marrë 125 njoftime për veprat penale, 10 persona në hetim, 5 të arrestuar (E PLOTË)

Prokuroria e Përgjithshme ka dhënë njoftimin në lidhje me denoncimet që janë marrë për zgjedhjet e 25 prillit. Bëhet me dije se total janë marrë...

Murrizi me tone të larta në Kuvend për 25 prillin, i drejtohet Ballës: Dëgjova Ramën që tha se mandatin e do për Zahon, shkon...

Deputeti Myslim Murrizi në Kuvend ka folur për zgjedhjet e 25 prillit. Në fjalën e tij Murrizi i është drejtuar Taulant Ballës duke thënë se...

Pas humbjes së 25 prillit, Grida Duma më e fortë: Demokratët nuk dorëzohen

Deputetja, Grida Duma ka falenderuar dhe ka shprehur mirënjohje të thellë për të gjithë ata që kanë votuar Partinë Demokratike në zgjehdjet e 25...

SHIFRAT NË ÇDO QARK/ Kryeson Partia Socialiste me mbi 42 mijë vota, PD në ndjekje, LSI me diferencë të madhe nga dy partitë kryesore

Vijon procesi i numërimit të votave në të gjithë Shqipërinë, pasi edhe në qarkun e Durrësit janë numëruar 3 kutitë e para.Partia Socialiste udhëheq...

Kryeministri Rama shfaqet për herë të parë pas përfundimit të votimit: Patronazhistët e dinë kush ka votuar në zonën e tyre dhe janë të...

Kryeministri Edi Rama ka dalë në një konferencë për shtyp për herë të parë ditën e sotme, pas përfundimit të procesit të votimit në...

VOA: Shqipëria bëhet gati për të zgjedhur parlamentin e ri, rreth 3.6 milionë qytetarë të regjistruar në listat e votuesve

Një numër vëzhguesish nga ODIHR, asambleja parlamentare e OSBE-së dhe Këshilli i Europës, së bashku me grupe nga ambasada të ndryshme, do të ndjekin...

Kandidatja e LSI-së në Elbasan flet nga komisariati dhe “kapet” me gazetarin: Unë jam zonjë e nderuar, nuk më përbalt dot një si puna...

Mimoza Trimi, kandidatja e LSI-së në Elbasan, në një deklaratë nga ambientet e jashtme të komisariatit, ka përgënjeshtruar lajmin se është kapur në flagrancë...

EMRI-FOTO/ U kap në flagrancë duke blerë vota, ja kush është kandidatja e LSI-së në Elbasan, Kryemadhi paralajmëron deklaratë urgjente

Mimoza Trimi është kandidatja e LSI-së që dyshohet se ku kap në flagrancë në Elbasan duke blerë vota.SIpas mediave, në makinën e saj u...

“WashingtonPost” i bën jehonë deklaratave të Metës për Yuri Kim: Presidenti i Shqipërisë akuza ekstreme ndaj ambasadores amerikane, u nervozua kur mori mesazhin e...

Mediat prestigjoze amerikane i kanë bërë jehonë deklaratave të presidentit Meta për ambasadoren amerikane Yuri Kim mbrëmjen e djeshme në Syri Tv.Sipas “Washington Post”,...

“Ballist! Një m*t do marrësh!” Adriatik Alimadhi kapet me komentuesit: E hëngsh dhe të bëftë mirë! Ik or të dh**fsha mustaqet! (FOTO)

Kryetari i Partisë Balli Kombëtar Demokrat, Adriatik Alimadhi, pasditen e sotme është përplasur me komente me ndjekësit e tij.Në foton e postuar nga Alimadhi...

Lajmet e fundit