Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

25 prill

Erion Braçe publikon foton e mitingut të PD: 10 milion euro makina; lluks, ndotje dhe llum! Pasuri që qelbet erë prej korrupsionit

Zv.kryeministri Erion Braçe publikon një foto nga ajri të mitingut të PD, dje në Sheshin “Nënë Tereza”, dhe thotë se aty ishin “10 milion...

“Kartolina nga dy botë” Rama publikon FOTOT dhe krahason hapjen e fushatës së socialistëve dhe demokratëve

Kryeministri Edi Rama krahason përmes fotove takimet e djeshme të PS dhe PD, për hapjen e fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 Prillit, dhe...

Meta poston foton e shtëpisë së gjyshit në Skrapar: U dogj dy herë nga pushtuesit, pas 25 prillit do ta rindërtoj me kushërinjtë e...

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta sot feston ditëlindjen e tij të 52-të, me urime dhe fjalë të bukura që nuk i munguan as nga...

“Do flas shkurt se sikur filloi të fryjë pak”, Luljeta Bozo: Zgjodha PS se mban ç’do premtim! Tërmeti u përballua më mirë se Italia

"Partia Socialiste s’bën vaki të mos mbajë ndonjë premtim”, kështu shprehet kandidatja më e moshuar e listës së PS në Tiranë, Luljeta Bozo. Gjatë prezantimit...

Rama batutë me Majkon: Është në zonën e rrezikut, meriton solidaritetin tonë si i 19-i në listë

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste për Tiranën. Mes tyre, fjalën e ka marrë edhe i 19-i në listë,...

Ambasadorja Kim mbërrin në Shkodër, takon drejtuesin politik të PD Helidon Bushati, pas tij dhe Edona Bilalin e PS-së

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka mbërritur paraditen e sotme në Shkodër. Diplomatja e lartë amerikane ka mbërritur së pari në selinë...

Koalicion PD-PS? Përgjigjet Bylykbashi: Po të jetë e nevojshme do të bëjmë kompromis politik, por…

Ish deputeti Oerd Bylykbashi hodhi poshtë një kompromis politik mes dy forcave të mëdha në vend, Partisë Demokratike dhe asaj Socialiste.  ...

Lajmet e fundit